Aladåbform på tre fötter 1800-tal

100574

ALADÅBFORM, på 3 fötter, 1800-tal, koppar, höjd 15, längd 27
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (33 bud)
18107
4 800
18106
4 600
18099
4 400
18105
4 400
18099
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.