Spetsglas

100571

SPETGLAS, 6 st, udda modeller, 1700/1800-tal, fot med luftblåsor, delvis omvikt kant, höjd 10-17

en fot med skada, brukslitage

Glas

Spetsglas
Budhistorik (8 bud)
18000
12687
2 800
17999
2 600
12687
2 400
9202

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.