Olof Hermelin oljemålning

100569

HERMELIN, Olof (1827-1913): Sensommarlandskap,
signerad och daterad O. Hermelin 1896, olja på koppar, 40x60

Konst, Måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
13444
5 000
13143
10846
10845
10492
1 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.