Hans Ekegårdh (1881-1962) oljemålningar

100564

EKEGÅRDH, Hans (1881-1962): 2 st, monogramsignerade HE (inristade signaturer), olja på pannå, 23x17 resp 21x26

Budhistorik (5 bud)
15310
1 400
14541
1 300
11065
11065
8371

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.