Sockerkaksform i koppar

100563

SOCKERKAKSFORM, 1800-tal, koppar, höjd 13, diameter 28
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Sockerkaksform i koppar

Budhistorik (19 bud)
17401
17325
1 400
17325
1 300
17046
17046
950

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.