Hörnskåp 1700-tal

100561

HÖRNSKÅP, 1700-tal, skulpterad ek, höjd 114, 52x48

Slitage, lås och listbitar saknas, diverse skador

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
15319
3 800
15332
3 600
15319
3 400
8115
3 200
15318

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.