Thure Wallner oljemålning

100559

WALLNER, Thure (1888-1965): "Koltrasthona i boet", signerad Th. Wallner, olja på papp/pannå, 25,5x33,5

Konst, Måleri

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (13 bud)
15410
4 200
15409
15408
3 800
15407
3 600
15405
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.