Börje Hedlund oljemålning

100558

HEDLUND, Börje (1909-2005): Rött parasoll, signerad Hedlund, olja på pannå, 26x21.

Krackeleringar

Konst, Måleri

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
11066
3 400
15368
3 200
11066
14176
2 800
11066
2 400

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.