Vaxstapelställ 1700-tal

100555

VAXSTAPELSTÄLL, 1700-tal, smide, höjd 20
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Del av ljusplatta saknas

Allmoge

Vaxstapelställ 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
17403
17985
17403
900
17964
850
17403
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.