Hanna Pauli oljemålning

100554

PAULI, Hanna (1864-1940): Porträtt, stämpelsignerad, olja på duk fäst på pannå, 24,5x21

Konst, Måleri

Hanna Pauli oljemålning

Budhistorik (36 bud)
15379
8 400
15396
8 200
15379
8 000
15393
7 800
15379
7 600

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.