Ljuster 2 st

100553

LJUSTER, 2 st, varav ett 1800-tal, smide, vardera längd 37
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Ljuster 2 st

Budhistorik (8 bud)
15155
700
17768
650
15155
600
12154
550
12154
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.