Hålslev koppar

100552

HÅLSLEV, tidigt 1800-tal, koppar, längd 59
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Hålslev koppar
Budhistorik (9 bud)
18353
750
18299
700
18348
650
18299
600
18331
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.