Stolar i barock

100551

STOLAR, 5 st., barock, 1700-tal, snarlika, furu

Renoverade och kompletterade, slitage

Möbler, Allmoge

Stolar i barock

Budhistorik (4 bud)

16968
1 600
11375
11374
7990

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.