Sven Svensson oljemålning

100549

SVENSSON, Sven (1906-1999): "Alvaret, enbuskar", signerad Sven Svensson, olja på pannå, 49,5x66

Uppfodrad på pannå

Ändringar/tillägg
Omkastad bild med 100548. Korrekt katalogtext till bild: SVENSSON, Sven (1906-1999): Landskapsmotiv, signerad Sven Svensson, olja på duk, 34x47

Konst

Sven Svensson oljemålning
Budhistorik (11 bud)
16364
1 700
16363
16362
1 400
16034
1 300
16033

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.