Sven Svensson oljemålning

100548

SVENSSON, Sven (1906-1999): Landskapsmotiv, signerad Sven Svensson, olja på duk, 34x47

Uppfodrad på pannå

Ändringar/tillägg
Omkastad bild med 100549. Korrekt katalogtext: SVENSSON, Sven (1906-1999): "Alvaret, enbuskar", signerad Sven Svensson, olja på pannå, 49,5x66

Konst

Sven Svensson oljemålning
Budhistorik (27 bud)
16189
5 400
16124
5 200
16186
5 200
16124
5 000
16184
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.