Barockskåp 1700-tal

100546

SKÅP, barock, 1700-tal, ek och fanér, höjd 189, 149x66

skador, lagningar, kompleteringar, delar saknas

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Barockskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
17955
6 000
17949
5 000
17947
4 400
17942
10774
3 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.