Snibbskål 1700-tal

100543

SNIBBSKÅL, 1700-tal, rödmålad med svart dekor, 20x21
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Lagning

Allmoge

Snibbskål 1700-tal

Budhistorik (30 bud)
9713
4 200
17928
9713
3 800
17927
3 600
9713
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.