Jan Lundqvist akvareller

100541

LUNDQVIST, Jan (född 1935): 2 st, Gamla stan, signerade Jan Lundqvist, akvareller, 29x21 resp 31,5x22

Konst, Måleri, Stockholmiana

Jan Lundqvist akvareller
Budhistorik (4 bud)

11003
650
10760
600
10760
8368

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.