Agustin Zviller oljemålning

100537

ZVILLER, Agustin (Frankrike 1850-1939): Interiör med läsande kvinna, signerad A. Zviller, olja på duk, 61x50

Sskador

Konst, Måleri

Agustin Zviller oljemålning

Budhistorik (10 bud)
14945
6 200
13023
6 000
13023
5 400
14838
5 200
13023
5 000

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.