Edvin Ollers oljemålning

100532

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E Ollers 1936 olja på pannå, 51x63

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (4 bud)

15182
450
15156
15015
8367

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.