Charles Henry Passey oljemålning

100527

PASSEY Charles Henry (1818-1895): Landskap med skördearbetare, signerad, olja på duk, 35x44

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
13076
2 400
13075
13074
13073
1 600
11401

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.