Broschnål i 18 k guld och silver briljant

100524

BROSCHNÅL,18 k guld och silver, blomformation med en gammalslipad briljant ca 0,20 ct och rosenstenar, längd 7, nål stämplad CGH (CG Hallberg), Stockholm 1930, blomformation 1800-tal, i etui

Guld/Smycken

Budhistorik (11 bud)
13397
12065
9386
9355
9354
950

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.