Barskåp 1900-tal

100522

BARSKÅP, 1900-tal, fanerat med mahogny, metallbeslag, inredning med hyllor i bla. glas, belysning, höjd 151, 93x41

Barskåp 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
11212
3 400
14946
3 200
11212
11456
2 800
11212
2 600

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer