Barskåp 1900-tal

100522

BARSKÅP, 1900-tal, fanerat med mahogny, metallbeslag, inredning med hyllor i bla. glas, belysning, höjd 151, 93x41

Barskåp 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
11212
3 400
14946
3 200
11212
11456
2 800
11212
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.