Carl Johansson oljemålning

100519

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Höstlandskap, signerad och daterad Carl Johansson 1913, olja på duk, 40x60; smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

9761
9239
500
7187

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.