Carl Trägårdh akvarell

100518

TRÄGÅRDH, Carl (1861-1899), Franskt landskap, signerad C Trägårdh, akvarell, 20x33

Konst, Måleri

Carl Trägårdh akvarell

Budhistorik (12 bud)
13298
3 600
13283
3 400
13233
3 200
13270
13233
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer