Carl Trägårdh akvarell

100518

TRÄGÅRDH, Carl (1861-1899), Franskt landskap, signerad C Trägårdh, akvarell, 20x33

Konst, Måleri

Carl Trägårdh akvarell

Budhistorik (12 bud)
13298
3 600
13283
3 400
13233
3 200
13270
13233
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.