Marcus Collin akvarell

100511

COLLIN, Marcus (1882-1966): Gårdsbild, signerad och daterad M Collin -17, akvarell, 32x35
Proveniens:Galerie Hörhammer o/y

Konst, Måleri

Marcus Collin akvarell

Budhistorik (5 bud)
12697
1 600
10694
9704
9703
8269

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer