Marcus Collin akvarell

100511

COLLIN, Marcus (1882-1966): Gårdsbild, signerad och daterad M Collin -17, akvarell, 32x35
Proveniens:Galerie Hörhammer o/y

Konst, Måleri

Marcus Collin akvarell

Budhistorik (5 bud)
12697
1 600
10694
9704
9703
8269

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.