Oljemålning landskap

100509

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med stenbro, olja på pannå, 31,5x45

Krackelyr

Konst, Måleri

Oljemålning landskap

Budhistorik (5 bud)
15306
1 400
15305
1 300
15305
14629
8364

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.