Jenny Nyström oljemålning Rindö

100508

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Sommarlandskap från Rindö, signerad Jenny Nyström och daterad Rindö 1944, olja på duk, 35x27

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
12770
3 400
12769
3 200
11037
9919
900
9434

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.