Akvarell The old mill Nutley

100507

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "The old mill Nutley", otydligt signerad, akvarell, 21,5x36

Ramskador

Konst, Måleri

Akvarell The old mill Nutley

Budhistorik (3 bud)

12356
11175
650
8266

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.