G Mason oljemålning

100506

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med stadshorisont, signerad G Mason, olja på duk, 26,5x36

Krackelyr

Konst, Måleri

G Mason oljemålning

Budhistorik (9 bud)
13315
2 400
13314
12847
12806
1 300
12805

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.