Fotogenlampor 1800-talets slut

100494

FOTOGENLAMPOR, 2 st, 1800-talets slut, majolika, frostade glaskupor, höjd 50 resp 38

En kupa med större nagg

Belysning

Budhistorik (25 bud)
10229
3 200
13248
10229
2 800
7970
2 600
7970
1 800

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.