Åke Corshammar oljemålning

100493

CORSHAMMAR, Åke, "Idyll vid Djurgårdsbron Stockholm", signerad Corshammar 55, olja på pannå, 45x37

Konst, Måleri, Stockholmiana

Åke Corshammar oljemålning

Budhistorik (4 bud)

11036
450
12208
11036
6491

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.