Hilding Linnqvist akvarell Naxos

100491

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Kyrkan Naxos, monogramsignerad, akvarell, 13x20,5, utställningsetikett a tergo
Proveniens: Färg och Form, Utställningskatalog nr 884, 2001

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
13296
1 600
13290
12500
1 300
11035
10225
600

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.