Severin Nilsson oljemålning

100489

NILSSON, Severin (1849-1918): Landskap med väg, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 22,5x39

Konst, Måleri

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
10837
9233
2 800
9232
2 600
9059
6715

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.