Roland Svensson pastell

100487

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv från Möja, signerad och daterad Roland S. -39, pastell på papper, 24x19

Konst, Måleri, Stockholmiana

Roland Svensson pastell

Budhistorik (11 bud)
14893
14817
3 600
14352
3 400
13717
3 200
13716
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.