Spegel Karl Johan

100475

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, delvis förgylld, 48,5x25

Speglar

Spegel Karl Johan

Budhistorik (17 bud)
13241
2 400
13136
12886
12886
1 800
12652
1 700

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.