Giuseppe Salvati oljemålning

100472

SALVATI, Giuseppe (1900-tal): Kustmotiv, signerad Salvati, olja på duk, 24x31

Konst, Måleri

Giuseppe Salvati oljemålning

Budhistorik (3 bud)

14930
500
14891
7933

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.