Rolf Mellström oljemålning

100469

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Blommande skär, strandskata", signerad och daterad Rolf Mellström 1938, olja på duk, 58x90

Konst, Måleri

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

13077
10259
750
8458
500
8259

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.