Oljemålning marint motiv

100467

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Marinmotiv med båtar, olja på duk, otydligt signerad, 98x55cm med ram

Konst, Måleri

Oljemålning marint motiv

Budhistorik (9 bud)
14642
1 700
14640
1 600
14260
900
14161
14160
600

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.