Oljemålning alplandskap

100465

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Alplanskap, otydligt signerad, olja på duk, 65x85

Konst, Måleri

Oljemålning alplandskap

Budhistorik (2 bud)

13243
8260

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.