Corneille färglitografi

100463

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 1981, signerad och numrerad 75/199, färglitografi, 24x18 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (20 bud)
11674
1 300
11535
11672
11535
11523

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.