John Wierth oljemålning

100460

WIERTH, John (född 1920): "Sista sommarbadet II", signerad Wierth, olja på duk, 67x74

Konst, Måleri

John Wierth oljemålning

Budhistorik (3 bud)

11215
9882
8257

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.