Rovello oljemålning

100459

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk gatubild, signerad G Rovello, olja på duk, 99x72

Konst, Måleri

Rovello oljemålning

Budhistorik (13 bud)
13210
850
13205
10726
750
13069
750
10726
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.