Jurgen von Konow oljemålning

100457

KONOW, Jurgen von (1914-59): Strandvägen i snö, signerad v Konow 1951, olja på duk, 27x35

Konst, Måleri, Stockholmiana

Jurgen von Konow oljemålning

Budhistorik (6 bud)
14914
10277
1 400
10277
8932
850
6791

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.