James Burrell Smith oljemålning

100456

SMITH, James Burrell (1822-1897), On the Conway-North Wales, signerad på baksidan J.B. Smith, olja på pannå, 23x17,5

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
14910
1 300
12241
8802
12239
8802
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.