Oskar Bergman akvarell

100455

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Vik i Skåne i maj 1937", signerad och daterad Oskar Bergman, Vik skåne maj 1937, akvarell,14,5x20 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (12 bud)
14554
4 800
13536
13535
3 800
13534
3 600
10784
3 400

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.