Oskar Bergman akvarell

100455

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Vik i Skåne i maj 1937", signerad och daterad Oskar Bergman, Vik skåne maj 1937, akvarell,14,5x20 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (12 bud)
14554
4 800
13536
13535
3 800
13534
3 600
10784
3 400

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer