Lindorm Liljefors litografi

100454

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Räv och fåglar i landskap, signerad Lindorm L, färglitografi, 285/360, 37x52

Lindorm Liljefors litografi
Budhistorik (2 bud)

11647
8670

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.