Per Julius litografi

100453

JULIUS, Per (född 1951): Insjölandskap, signerad P. Julius, litografi, 1/360, 57x76

Per Julius litografi
Budhistorik (3 bud)

13356
9483
7313

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.