Karl Axel Pehrson litografi

100452

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska blommor, signerad K.A Persson -86, litografi 274/385

Karl Axel Pehrson litografi

Budhistorik (15 bud)
14871
14340
13510
14339
950
13510
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.