Alfred Wahlberg oljemålning

100451

WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Fiskare vid sjön, signerad och daterad ALFR.W -g 85, olja på papper, 8,5x12,5

Konst

Alfred Wahlberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
11671
17236
3 800
11671
3 600
17235
3 400
11671
3 200

Slutpris SEK:
408 EUR, 474 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.